Sloučení půjček

Pokud i vy máte nasmlouváno více jednotlivých úvěrů současně, jistě velmi dobře víte, že není zrovna nejjednodušší jejich řádné splácení. Je to dáno hned několika důvody. Za prvé je potřeba počítat s tím, že celkovou vypůjčenou částku velmi výrazně přeplatíte, je to dáno úroky. A nutno si uvědomit, že každá půjčka má určitý úvěr. Dále potom ani administrace půjček není zrovna z vaší strany jednoduchá. Každá půjčka má zpravidla jiné datum splatnosti, rozdílné jsou i jednotlivé platby. Možná si říkáte, kdo na to má pořád myslet. Uvažovali jste však již někdy o sloučení půjček do jedné?

Výhody sloučení půjček

Sloučení půjček s sebou přináší celou řadu pozitiv. Nebude se tak již potřeba starat o každý úvěr zvlášť. Rozhodnete-li se totiž pro produkt sloučení půjček, máte pak starost již pouze o jeden úvěr. Značně si tak usnadníte práci a získáte větší přehled. Navíc díky jedinému úroku se zcela jistě zmenší vaše pohledávky.

Sloučení půjček u banky nebo nebankovních institucí

Sloučení půjček je v současné době standardní finanční produkt, o který není nouze ani u bank, ani u nebankovních institucí. Je pravda, že jednotlivé produkty se mezi sebou liší v mnoha parametrech, je tedy zapotřebí pečlivě vybírat takové sloučení půjček, které pro vás bude co nejefektivnější.


Datum 5.3.2013
Infoweb Konsolidace-dluhu.cz, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Upozornění: veškeré informace zde uvedené jsou bez záruky. Neposkytujeme půjčky ani konsolidace
Tento web může obsahovat neaktuální informace, na aktualizaci pracujeme.